bederní páteř - U5 - č. 905

Instruktor: Daniel Müller

Úroveň: mírně pokročilí

Délka videa: 57:28

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 7 dní

protažení oblasti bederní páteře 1

Pomůcky: ručník, podložka

Obsah: lekce obsahuje prvky v sedě, v kleče, v leže na zádech a v opoře na předloktí, kde pracujeme na rozhýbání pánve a hrudního koše - protažení oblast bederní páteře

Vhodnost: vhodné pro klienty již zacvičené v urovni začátečník - zdravá záda, nebo pro klienty bez zdravotního omezení v oblasti zad (s výjimkou žen v těhotenství a období bezprostředně po porodu a dále s vyjímkou klientů bezprostředně po operacích zad či oblasti dutiny břišní)

Doporučení: před zahájením cvičení doporučujeme shlédnout volně přístupné video - odkaz: Vzpor klečmo - kočka

Tip: bolest bederní páteře může vzniknou i přetížením úponů břišního svalstva, proto klaďte důraz na pohyb pánve

Navazující lekce: protažení oblasti bederní páteře 2

Doporučení ke čtení, ke shlédnutí: Bedra do podložky - záznam z přednášky

Reference: Tereza Seklová Humlíčková: Já mám odcvičeno a bedra dlouhá jak druhá vlna korony:) Je to skvělé, je to profi a funguje to!

Reference: Tereza - fitness instruktorHm, neumím to asi napsat jen jednou větou a bez použití superlativ. Jsem nadšena, inspirovaná a i poctivá cvička a “letitá hltačka” IQ. Čekala jsem kdy IQ zveřejní online lekce. Dlouho jsem si myslela, že nic takového nebude, protože dávají obrovskou přednost osobnímu kontaktu. ALE!!! Dočkala jsem se! Už při první zakoupené lekci jsem si konečně připadala jako když jsem přímo ve studiu - zdravá záda a bedra! Jsem sice z oboru, ale svou bolest esíček si řeším stále jen cvičením. Přes covid vlny jsem nemohla osobně na své oblíbené lekce, musela jsem navštívit fyzioterapeuta, který mi uložil za úkol pár cviků za domácí úkol denně, úsměvné. Cvičím denně! Vždyť je to má živnost. A díky lekcím online od cviq nemusím lekce vymýšlet, ale rovnou cvičit. Cvičit online, správně a hlavně efektivně. Jdu na kontrolu k fyzio a myslím, že bude koukat. Mám o 70% menší bolest. A to jedu 2 lekce dokola - bedra a krk s hlavou. Pecka!!! I doma to jde. Ale chce to trochu znát své tělo a i určitě poznat akademii a jejich náplň.

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: bederní páteř - U5 - č. 905
bederní páteř - U5 - č. 905

Cena: 220 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktor: Mgr. Daniel Müller
je díky dlouholeté praxi v oblasti pohybového zdraví a neustálému studiu moderních pohybových technik jedním z největších odborníků na pilates, lekce zdravých zad a zdravotně funkční pohyb. Spojením nejmodernějších rehabilitačních metod a vlastně pojatého cvičení pilates vytvořil své koncepty Pilates Clinic Method, Yoga Clinic Method a Strukturální Pohybová Integrace. Nyní působí jako ředitel společností skupiny IQ pohyb v Praze, kde je i hlavním garantem, metodikem a diagnostikem. Mimo to pracuje jako osobní trenér a skupinový instruktor. Zastává také roli školitele rekvalifikací a odborných seminářů. Pravidelně se účastní mezinárodních pohybových kongresů, přednáší o pohybu pro Lékařskou komoru, je autorem odborných i odborně-populárních článků, podcastů, informačních videí o pohybu a online lekcí v oblasti zdravotně – funkčního pohybu – více: Instruktor | IQ pohyb