reference programu "Po porodu" 

,,Kurz ženy po restartu mě mnohému naučil, díky němu jsem změnila mnohé své pohybové stereotypy. Ukázal mi, že každý moment během dne se dá využít ke cvičení - když stojím u plotny, ve frontě … Že i když sedím, tak můžu cvičit. A výsledek toho všeho? Dobrý pocit sama ze sebe, ze své pohyblivosti, napřímení a hlavně život bez bolesti, i když už ten drobeček váží přes 11 kilo!"
Hanka

,,Kurz mi přinesl zcela nový pohled a konečně správné informace o tom co znamená správné držení těla a dozvěděla jsem se co se v těle ženy děje. Cviky ale zapomínám. Jejich přesné provedeni :)." 
Markéta B.

,,Velice přínosný kurz v příjemném prostředí, při kterém jsem se naučila nejen správné provádění prospěšných cviků, ale také jsem lepe porozuměla, co se děje s tělem v těhotenství a po porodu. Pro ženu je tak cvičení srozumitelnější, lépe pochopí, proč jej provádět právě takto. Zároveň byl kladen důraz na přenesení správného pohybu také do běžného života, což považuji za vůbec nejzásadnější!"
Petra T.

,,Velice tento program doporučuji, a to i ženám s větším odstupem od porodu, pokud cítí, že to pořád není úplně ono. Program je zaměřen komplexně na celé ženské tělo a řeší kompenzaci jak potíží spojených s porodem samotným, tak s následnou péčí o děti, která představuje mnohdy jednostrannou zátěž a vyvádí tělo z přirozené rovnováhy. Alena, která perfektně ovládá anatomii lidského těla a provázanost svalových systémů, každý blok uvedla srozumitelným a názorným výkladem toho, co se s naším tělem děje, což mi velice pomohlo si problém vizualizovat a uvědomit si ho při každodenních činnostech. Každý blok Alena vedla s pomoci jedné až dvou kolegyň, takže se každé z nás dostala opravdu osobni péče."
Zuzana

,,Během kurzu jsem zjistila spoustu nového a překvapivého o fungování vlastního těla, teď už lépe vnímám, co se při cvičení vlastně děje. Lektorka vysvětlovala vše velmi srozumitelně, takže jsem cviky mohla doma jednoduše provádět sama.Navíc jsem dostala materiály, ke kterým se stále vracím při svém domácím cvičení. Doporučuji všem, kteří se chtějí dát po porodu dohromady a při tom si neublížit nevhodnými cviky."
Aňa

,,Programem Ženy na restart pod skvělým vedením Alenky jsem prošla v roce 2019. Program je velmi dobře strukturovaný a zabývá se velkou škálou témat ohledně tělesných změn, které ženy po porodu řeší. Na každé lekci jsme dostaly skripta, přednášku a prošly jsme praktickou částí, abychom vše mohly aplikovat doma. Alenka odpověděla na všechny naše dotazy a byla s námi velmi trpělivá. Určitě bych doporučila každé mamince, která se chce zdravě vrátit do svého funkčního těla. Děkuji!"
Hanka Kalašová