O lidech

sport  Kateřina Král'ovská / 19. 02. 2019

Proč Pilates aneb moje cesta za poznáním sama sebe

Katka Král'ovská v následujícím článku stručně popisuje svou životní cestu, na níž se setkala se cvičením Pilates a také to, jak tento cvičební systém může svým způsobem měnit život a řekněme jistý pohled na svět. Pro některé to možná není žádná velká novinka, nicméně právě takovéto "malé" příběhy a postřehy od konkrétních lidí nás pouze utvrzují v tom, že Pilates může být skutečně v jistém smyslu zázrak.:-) 

diagnostika  Kateřina Štillerová / 30. 10. 2018

Kdo jsme, my - pohyboví specialisté z IQ Pohyb Akademie

Pohybový specialista - většina lidí si zřejmě pod tímto pojmem nepředstaví nic zcela konkrétního. Kateřina Štillerová se ve svém článku snaží přiblížit a vysvětlit, v čem přesně práce pohybového specialisty spočívá.

kondice  Ing. Jitka Moulisová / 16. 10. 2018

O lidech - Jitka Moulisová - Jak jsem se dostala ze sedavého zaměstnání do pohybu

Pohybová specialistka, trenérka a sportovní nadšenkyně Jitka Moulisová popisuje svůj životní příběh a nevyzpytatelné cesty osudu a také svou cestu od "sezení k pohybu".

jóga  Lenka Vokřínková / 12. 03. 2018

O lidech - Lenka Vokřínková - Prý jsem šílená aneb žádný učený instruktor z nebe nespadl

"Pokud jste sami instruktorem jógy nebo pilates, vzdělávejte se. Pořád. Tak jako já. Poznáte, že ta energie, kterou do toho dáváte, se vám vrátí na hodinách. Kde uvidíte samé spokojené a natěšené klienty." 

pilates  Irča Zoubková / 28. 01. 2018

O lidech - Daniel Müller - Něco málo ze života

Zajímá vás, co pro Dana znamená sport? Jaké má rád jídlo? Nebo jak třeba relaxuje?? Přečtěte si o něm to, co jste možná ani nevěděli.

pilates  Lucie Novotná / 28. 01. 2018

O lidech - Lucka Novotná - Pilates mantra z hor

...podstatné ale zůstává to, že Pilates funguje. A myslím, že to není jen ve rčení „víra Tvá Tě uzdraví“.  Když cvičím, je mi prostě a jednoduše líp – na těle i na duši.  Toť má osobní Pilates mantra.

sport  Irča Zoubková / 17. 01. 2018

O lidech - Zbyněk Petr - Něco málo ze života

Víte, kdo stojí za sportovními začátky Zbyňka? Jaký sport vykonával jako dítě? Co pro něj znamená jeho rodina? Toto a mnohem více se dozvíte v dalším článku ze života.