flow - U4 - č.502

Instruktor: Zoltán Horváth

Úroveň: mírně pokročilí

Délka videa: 53:48

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 10 dní

zahřátí těla

Pomůcky: podložka, ručník

Obsah: lekce zaměřená na zahřátí těla prostřednictvím ujjayi pránájáma a pozdravů slunci, které napomáhájí postupně zvyšovat vnitřní teplo a dále jej po celou dobu lekce udržet. Během lekce je vhodné udržet plynulý nádech a výdech a postupně jej prohlubovat, případně udržet dechovou techniku ujjay pránájáma. Zejména v ranních hodinách Vám lekce pomůže nastartovat Váš metabolismus a pohybový aparát pro celý den. 

Vhodnost: vhodné pro všechny klienty (s výjimkou žen v těhotenství a období bezprostředně po porodu)

Doporučení ke čtení: Článek - Virabhadrásana | cviq

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: flow - U4 - č.502
flow - U4 - č.502

Cena: 220 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktor: Ing. Zoltán Horváth
je lektorem skupinových lekcí zaměřených na jógu a pilates. V lekcích uplatňuje metody Yoga Clinic Method a Pilates Clinic Method, které absolvoval ve vzdělávací akademii IQ pohyb Akademie. V rámci této akademie se dále vzdělává v programech Pilates Apparatus a v programech zaměřených na řešení pohybových potížích v individuálních trénincích - více: Pohybový specialista Zoltán Horváth | cviq