břišní svaly - U3 - č.926

Instruktor: Daniel Müller

Úroveň: začátečník

Délka videa: 56:50

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 7 dní

síla přímého břišního svalu

Pomůcky: podložka, ručník

Obsah: lekce zaměřená na přímé břišní svaly a jejich správné posilování a udržení délky svalových vlaken při jejich posilování obsahuje prvky v leže na zádech s vypodložením hlavy, v leže na boku a ve vzporu klečmo - kočka (před zahájením cvičení doporučujeme shlédnout volně přístupná videa - 2 odkazy v textu) 

Vhodnost: vhodné pro všechny klienty (s výjimkou žen v období bezprostředně po porodu)

Tip: posilování přímých břišních svalů nevhodnou technikou může v budoucnu způsobit nevratné poškození meziobratlových plotének, proto technika naučení se správného posilování vyžaduje nutnou trpělivost a určitou rychlost postupu posilování - bolest přímých břišních svalů při cvičení není zcela nutnou podmínkou pro získání samotné funkční síly

Doporučení ke čtení, ke shlédnutí: Zkracovačka - nejčastější chyba - YouTube IQ pohyb & CVIQ

Reference: Tereza Šulcová: Co říct, lekce je výborná, lektora můžete mít v obýváku nebo jako já přímo v ložnici. Natahuji přímý břišní sval, nejdřív jsem překvapena, jak málo stačí k vyvinutí tak obrovské síly v dolní části bříška. A po Danově navedení mám navím pocit, že je můj six pack dokonalej...(samozřejmě mám tedy na něm více té kůže). Denně se rozčiluji na šílenostmi, co láká děti ke cvičení. Štíhlé krasavice, které se různě kroutí před kamerou a tvrdí, že jejich booty cviky a hiit je zázrak. Tohle je pecka!!!!!...ležíš, ovládáš své tělo jen pár kostmi a ještě to fakt maká a funguje... Kdo nezkusí, neví. Dane, Romane, týme IQ...má to smysl, díky všem.

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: břišní svaly - U3 - č.926
břišní svaly - U3 - č.926

Cena: 250 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktor: Mgr. Daniel Müller
je díky dlouholeté praxi v oblasti pohybového zdraví a neustálému studiu moderních pohybových technik jedním z největších odborníků na pilates, lekce zdravých zad a zdravotně funkční pohyb. Spojením nejmodernějších rehabilitačních metod a vlastně pojatého cvičení pilates vytvořil své koncepty Pilates Clinic Method, Yoga Clinic Method a Strukturální Pohybová Integrace. Nyní působí jako ředitel společností skupiny IQ pohyb v Praze, kde je i hlavním garantem, metodikem a diagnostikem. Mimo to pracuje jako osobní trenér a skupinový instruktor. Zastává také roli školitele rekvalifikací a odborných seminářů. Pravidelně se účastní mezinárodních pohybových kongresů, přednáší o pohybu pro Lékařskou komoru, je autorem odborných i odborně-populárních článků, podcastů, informačních videí o pohybu a online lekcí v oblasti zdravotně – funkčního pohybu – více: Instruktor | IQ pohyb