ukázková lekce - pilates clinic method

Instruktor: Alena Špalková

Úroveň: mírně pokročilí

Délka videa: 56:32

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 10 dní

pilates mírně pokročilí

Ukázková lekce slouží především pro frekventanty IQ pohyb Akademie, a hlavně je doporučujeme čerstvým absolventům rekvalifikačních kurzů. V těchto videolekcích prezentujeme hlavně profesionální práci trenéra či instruktora jak v individuálním tréninku, tak ve skupinové lekci dle různých zaměření. Celá lekce je kompletní, bez střihu. V každé lekci je pár chyb, o kterých můžete při sledování přemýšlet a zkoušet je nalézt. Ke koupi dostanete i soupis všech chyb, které v konkrétní lekci byly a Vy si tak můžete po zhlédnutí lekce zkontrolovat, zda jste je všechny našli. Ukázkové lekce ovšem mohou sloužit i ostatním profesionálům z oboru, kteří se chtějí zlepšit nebo nalézt inspiraci pro svojí práci!

Tato videa slouží hlavně k výuce, jak by měla práce trenéra, respektive instruktora, vypadat a pro posun v profesionálním vedení doporučujeme si z nich vzít příklad. Všichni trenéři a instruktoři z ukázkových lekcí totiž patří mezi lektory IQ pohyb Akademie a jsou jedni z nejlepších v ČR a SR. Nicméně na tyto lekce se může podívat i cvičící klient a zhodnotit tak práci trenérů a instruktorů, pod kterými cvičí a sám si vyhodnotit, zda jeho platba za pohybové služby je adekvátní!

Cíl lekce: zaměření na aktivitu svalů středu těla

Pomůcky: podložka, ručník

Obsah: lekce rozdělná na rozhýbání páteře, LS přechodu, velkých kloubů, hlavní část lekce zaměřená na svaly středu těla, závěrečná stabilita

Hodnocení, které dostanete s nákupem této lekce, otevřete až po shlédnutí videa, abyste si mohli zkontrolovat své tipy, na čem by mohl trenér / instruktor při své práci ještě zapracovat.

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: ukázková lekce - pilates clinic method
ukázková lekce - pilates clinic method

Cena: 250 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktorka: Mgr. Alena Špalková
je původním povoláním zdravotní sestra v oblasti intenzivní medicíny. Pohyb ji provází od dětství, a to nejčastěji ve formě tance. Do 18 let tančila latinsko – americké a standardní tance, ve kterých i závodila. Od roku 2000 se věnuje orientálním tancům. Jako lektor se věnovala členkám tanečních klubů OAC Praha a Fairoze Česká Lípa a v jejich tréninkových programech vedla tematické lekce se zaměřením na zdravý pohyb v tanci. Ve společnosti IQ pohyb pracuje jako instruktorka skupinových a individuálních lekcí, dále jako lektorka odborných seminářů a rekvalifikací v oboru pilates a ZTV. Od roku 2017 vede specializované uzavřené kurzy zaměřené na správnou aktivitu svalů pánevního dna. V rámci projektu CVIQ se věnuje ženám ve vzdělávacích programech Ženy na restartu a Ženy na křižovatce – více: Pohybový specialista Alena Špalková | cviq