pánev expres + končetina - U5 - č.856a

Instruktor: Alena Špalková

Úroveň: mírně pokročilí

Délka videa: 32:07

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 7 dní

flexory kyčelního kloubu a boční linie končetiny
v prodeji od 30.5.2021

Pomůcky: podložka, ručník, relaxační míček 12cm

Obsah: lekce obsahuje rozhýbaní trupu ve stoji, pozici v lehu na břiše, pozici v lehu na zádech, pánevní most, lekce je zaměřená na souhru svalů pánevního dna ve středové a hluboké vrstvě, s využitím relaxačních míčků na autorelaxaci oblasti kosti křížové a třísel.

Vhodnost: vhodné pro všechny klienty, kteří jsou obeznámení s pohybem pánve podél os, s technikou nastavení pánve do retroverze, anteverze a neutrální pozice a s technikou provedení pánevního mostu, s výjimkou těhotných žen a žen bezprostředně po porodu. Lekce není vhodná pro klienty bezprostředně po operaci kyčelního kloubu a kolene.

Doporučení: tato lekce je součástí kurzu Pánevní dno s pěnovými míčky a svaly dolní končetiny, je navazující na lekce kurzu online Express minikurz nebo na jednotlivé lekce Express lekce pánevního dna, před zahájením cvičení doporučujeme odcvičit základní kurz v úrovni - začátečník: Minikurz pánevní dno

Tip: lekce je vhodná pro ženy po porodu, které mají odcvičené kurzy Moje šestinedělí a Po šestinedělí

Pomůcky, které budete potřebovat ke cvičení: 

Pomůcky na cvičení si můžete i koupit ve specializovaných obchodech se zdravotnickým materiálem, avšak dle našich dlouhodobých zkušeností sehnat je na jednom místě bude dost obtížné. Proto si klidně nejdříve objednejte celý náš set a poté si objednejte až kurz, abyste neztráceli čas dobou než vám pomůcky - míčky přijdou. 

Doporučení ke čtení, ke shlédnutí: Pohybové stereotypy: pánevní dno - PODCAST - YouTube

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: pánev expres + končetina - U5 - č.856a
pánev expres + končetina - U5 - č.856a

Cena: 125 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktorka: Mgr. Alena Špalková
je původním povoláním zdravotní sestra v oblasti intenzivní medicíny. Pohyb ji provází od dětství, a to nejčastěji ve formě tance. Do 18 let tančila latinsko – americké a standardní tance, ve kterých i závodila. Od roku 2000 se věnuje orientálním tancům. Jako lektor se věnovala členkám tanečních klubů OAC Praha a Fairoze Česká Lípa a v jejich tréninkových programech vedla tematické lekce se zaměřením na zdravý pohyb v tanci. Ve společnosti IQ pohyb pracuje jako instruktorka skupinových a individuálních lekcí, dále jako lektorka odborných seminářů a rekvalifikací v oboru pilates a ZTV. Od roku 2017 vede specializované uzavřené kurzy zaměřené na správnou aktivitu svalů pánevního dna. V rámci projektu CVIQ se věnuje ženám ve vzdělávacích programech Ženy na restartu a Ženy na křižovatce – více: Pohybový specialista Alena Špalková | cviq