uvolnění čaker - U5 - č.510

Instruktor: Lenka Vokřínková

Úroveň: mírně pokročilí

Délka videa: 1:05:13

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 7 dní

aktivace 2. čakry - pánev a pánevního dno

Pomůcky: podložka, 2x ručník (deka), 2x jóga blok (1x)

Obsah: (s možností rozdělení na 2 bloky) - oblast pánve - 2 čakra má v elementu vodu. Její význam je plynutí, pohyb. Otevírání a rozšiřování kyčlí, vnímání a cítění pohybů jako vodítek. Elasticita zevních rotátorů a protažení páteře. 
1 blok: Klidnější část. Příprava na pozice ve stoje, kdy se dostáváme do pružnosti v oblasti kyčlí. 
2 blok: Elastičnost v souhře se sílou. Pozice ve stoje a v kleče. Ve chvíli kdy pozice tzv. "zapadne" a tělo nám dovolí vzájemně vyrovnat různé části těla.

Vhodnost: hodina je vhodná pro všechny klienty. S ohledem na svůj aktuální zdravotní stav. Není vhodná pro klienty po operaci kyčelního kloubu. Těhotné mohou cvičit v případě, že cvičily již před těhotenstvím nebo s ohledem na průběh těhotenství. 

Doporučení: nezáleží na tom jak daleko se do pozice dostaneme, nýbrž jak hluboce jí cítíme. Stejně jako pro ásánu není žádoucí přílišná ztuhlost a mentální tvrdost, není v opačném pólu k užitku ani rozteklá hypermobilita těla a mysli.

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: uvolnění čaker - U5 - č.510
uvolnění čaker - U5 - č.510

Cena: 220 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktor: Lenka Vokřínková
žije pohybem od svých 7 let. Ze začátku ji doprovázela gymnastika a posléze se přidal i volejbal. Po škole a práci v kanceláři jí zpět ke sportu přivedli její děti. Začala trénovat malé i větší děti a v roce 2012 se začala věnovat pohybu dle IQ Pohyb. Stejného roku si otevřela své vlastní studio v Třešti. Pod značkami Pilates Clinic Method a Pilates Lenka vede individuální i skupinové lekce. Věnuje se zejména lekcím na zdravá záda, pilates a bezesporu jí nadchla jóga. V roce 2018 se svojí vytrvalostí a pečlivostí vypracovala až do týmu IQ pohyb Akademie, kde začíná školit i jako lektor Yoga Clinic Method. Můžete jí najít jako instruktorku také na víkendech pořádaných CK Lenkou. Pro Lenku je pohyb její přirozenou součástí, je to sportovkyně celým tělem i duší - více: Pohybový specialista Lenka Vokřínková | cviq