horní končetina - U4 - č.950

Instruktor: Daniel Müller

Úroveň: začátečník - mírně pokročilí

Délka videa: 57:09

Počet lekcí: 1

Platnost licence: 7 dní

síla a elasticita celé horní končetiny

Pomůcky: podložka, ručník

Obsah: lekce obsahuje prvky v leže na zádech s vypodložením hlavy, ve stoje, v podřepu, ve vzporu klečmo - kočka

Vhodnost: vhodné pro klienty již zacvičené v urovni začátečník - zdravá záda, nebo pro klienty bez zdravotního omezení v oblasti hrudní páteře (s výjimkou žen v těhotenství a období bezprostředně po porodu a dále s vyjímkou klientů bezprostředně po operacích ramenního kloubu či zad)

Tip: síla horní končetiny spočívá v její celkové délce, proto natažení svalů v okolí ramenního kloubu je nedílnou součástí každého tréninku

Reference: Věra Baďurová: Ahoj Dani. Postupně si odcvičuji video lekce - převážně ze sekce "zdravá záda ". Je to "záhul"... co si budem povídat. Dech. Břišní svaly. Pánev. Zcela instinktivně jsem lekce zaměřené na lopatku a horni končetinu odkládala na co nejpozději. Nicméně tento víkend jsem do toho šla. Mé utrpení nebralo konce. Už jsem si i přála, aby mi ty ruce upadly. I s lopatkami... ale ten pocit na konci... k nezaplacení. Tímto chci také vyjádřit svůj obdiv Alče a Romanovi, jak zvládli odcvičit celou lekci bez pauziček. Jste skvělá parta. Děkuju za tvoje perfektní vedení. Když u cvičení zavřu oči, jako bych potila krev přímo v Praze v IQ Pohyb. Hodně sil do další práce a snad už se brzy setkáme "naživo ".

Doporučení ke čtení, ke shlédnutí: Článek - Posilování mezilopatkových svalů aneb velké téma o malých svalech | cviq

Video či audio projekce cvičební lekce je povolena pouze pro domácí respektive osobní použití. Toto omezení vylučuje použití projekce cvičební lekce k jakékoliv veřejné produkci, k výrobě kopii, k jejich prodeji, k pronájmu, půjčováni, internetovému a televiznímu šíření a podobně. Porušení výše uvedeného může být stiháno podle občanského a trestního práva. Cvičení podle projekce provozujete na vlastní zodpovědnost, v případě zdravotních potíži se nejdříve poraďte se svým lékařem.
Online lekce: horní končetina - U4 - č.950
horní končetina - U4 - č.950

Cena: 220 Kč


Pokud máte lekci již objednanou a zaplacenou, přihlaste se ke svému účtu

Instruktor: Mgr. Daniel Müller
je díky dlouholeté praxi v oblasti pohybového zdraví a neustálému studiu moderních pohybových technik jedním z největších odborníků na pilates, lekce zdravých zad a zdravotně funkční pohyb. Spojením nejmodernějších rehabilitačních metod a vlastně pojatého cvičení pilates vytvořil své koncepty Pilates Clinic Method, Yoga Clinic Method a Strukturální Pohybová Integrace. Nyní působí jako ředitel společností skupiny IQ pohyb v Praze, kde je i hlavním garantem, metodikem a diagnostikem. Mimo to pracuje jako osobní trenér a skupinový instruktor. Zastává také roli školitele rekvalifikací a odborných seminářů. Pravidelně se účastní mezinárodních pohybových kongresů, přednáší o pohybu pro Lékařskou komoru, je autorem odborných i odborně-populárních článků, podcastů, informačních videí o pohybu a online lekcí v oblasti zdravotně – funkčního pohybu – více: Instruktor | IQ pohyb