Online lekce: Ucelené programy - kurzy

Z našich zkušeností ze skupinového cvičení s klienty víme, že největší posun ve správně vykonávaném pohybu mají ti klienti, kteří dochází pravidelně na uzavřené kurzy. Instruktor, který uzavřený kurz vede, skládá jednotlivé lekce za sebou v didaktické posloupnosti tak, aby se klienti v pohybu a ve cvičení postupně rozvíjeli a zlepšovali.
Při stavbě lekcí vrství instruktor nové detaily pohybu tak, aby jednotlivé prvky navazovaly na již klientem zvládnutý konkrétní pohyb.
Tento princip výuky je zahrnutý i v našich online kurzech, které jsme tematicky zaměřili buď na určitou partii těla (pánevní dno, vbočený palec, hlava, záda a další), nebo na skupinu klientů (ženy v šestinedělí, těhotné ženy a další).

Doporučujeme postupovat při cvičení způsobem, že si vyberete konkrétní kurz, naučíte se nejdůležitějším základům pro správný fyziologický pohyb a následně můžete vybírat z nabídky volných lekcích podle zaměření na určitou oblast těla.

Online kurzy jsou určené především pro ty z Vás, kteří nemůžete pravidelně docházet do pohybových zařízení a cvičit osobně s trenéry a instruktory.
Pokud Vám situace umožní, budeme se těšit na osobní setkání v našich otevřených skupinových lekcích nebo uzavřených kurzech!

Jak to funguje: každá lekce je přístupná po dobu 7 - 10ti dnů dle jednotlivých kurzů. Po uplynutí této doby, je zaslaná další lekce. Již proběhnuté lekce stále zůstávají k dispozici.

Naše doporučení: každou lekci si zacvičte minimálně 4-5x, aby přechod do další lekce byl pro vás co nejjednodušší.

Lze lekce koupit i jednotlivě? Ano, lze. Jednolitvé lekce naleznete v sekcích dle kurzů avšak s omezenou platností 7 dní.

Mám voucher, co mám dělat? Objednám si kurz, nic neplatím a napíšu na centrum@iqpohyb.cz o uplatnění voucheru a my vám kurz spustíme. Prosím, do emailu napište všechny informace, které jsou vypsané na voucheru.

minikurz - U1 - č.701 - 706

minikurz - U1 - č.701 - 706

konečně začínám cvičit - 6 lekcí

Detail lekce
minikurz - U1 - č.814 - 819

minikurz - U1 - č.814 - 819

konečně začínám cvičit - 6 lekcí

Detail lekce
minikurz - U3+U4 - č.911 - 916

minikurz - U3+U4 - č.911 - 916

práce s hlavou a krční páteří - 6 lekcí

Detail lekce
minikurz expres - U4 - č.851-854

minikurz expres - U4 - č.851-854

pánevní dno s relaxačními míčky - 8 lekcí

Detail lekce
minikurz - U1 - č.961 - 970

minikurz - U1 - č.961 - 970

narovnání vbočeného palce - 10 lekcí

Detail lekce