Ženy na reStartu 2020

V březnu odstartuje nová vlna našeho programu Ženy na reStartu. Projekt věnovaný ženám po porodu úspěšně běží již druhým rokem pod vedením trenérky Aleny Špalkové. Termíny, přihlášení a více informací naleznete zde.

Ženy na reStartu 2019

     V neděli 12.5. proběhl historicky první blok "CVIQ" školení pro veřejnost v rámci čerstvě spuštěného projektu Ženy na reStartu! Na tomto prvním setkání se účastnice mohly seznámit se všemi lektorkami programu, obdržely výukový materiál se základními informacemi o lidském těle, těhotenství, základech držení těla apod., ale také řadu domácích úkolů! Vzhledem k tomu, že to bylo školení úplně první, část teoretická byla tentokrát poměrně obsáhlá. V navazujících blocích už se však budeme věnovat více praktickým dovednostem s teoretickým doplněním a vysvětlením. 

     Chtěli bychom tímto také poděkovat všem zúčastněným ženám za důvěru, se kterou se do programu přihlásily, neboť byly v podstatě jakousi první "testovací" skupinou!:-) Zvládly jste to skvěle a my doufáme, že i vaše očekávání byla naplněna. A současně pro nás bude velkým potěšením, budete-li pokračovat a účastnit se i navazujících bloků tohoto celoročního programu. 

60364039_824763654560045_3089846146152005632_n 60244690_329911871008824_6410160422090964992_n

Mamma HELP 20 let

Datový zdroj 1mamma

Už 20 let se snažíme nezištně pomáhat. Proč? Protože samy moc dobře víme, jaké to je, když se vám život obrátí vzhůru nohama. Když se o něj začnete bát. Když se ptáte, proč právě já? Když nevíte, co vás čeká. Když máte strach, že to nezvládnete. 

Dvacet let našeho poctivého snažení lze shrnout do jednoduché statistiky, z níž snad můžeme mít dobrý pocit. Ale příběhy žen, které od nás odcházejí s nadějí a znovuobjevenou vírou v sebe sama, vypoví mnohem víc…  

www.mammahelp.cz 
Přidejte se k programu Ženy na reStartu

Kreslicí plátno 16ženy na startu finál

Říká se, že mateřství patří mezi nejkrásnější období ženy. Může tomu tak být a je to určitě ideální stav. Pokud se budeme ale ptát samotných žen, které se nachází právě v tomto období, jednotlivé názory se od sebe mohou lišit. Řada žen se totiž nejen v období těhotenství, ale i dlouhou dobu po jeho skončení potýká s úskalími, o kterých se buď nemluví nebo nejsou ostatními příliš vnímány.

Sociální sítě jsou plné příběhů o modelkách, herečkách nebo jinak známých ženách, které několik dní či týdnů po porodu vycházejí na přehlídková mola nebo se mohou okamžitě s úsměvy ve tváři nechat fotografovat, jak jsou krásné, štíhlé a beze stop po proběhlém těhotenství. Nepatříte do této množiny šťastných žen? Řešíte důsledky svých těhotenství a porodů na svém těle a chcete na sobě pracovat správně? Pak je tento projekt určen právě vám.

Je pro vás připraven systematický koncept, který se zaměřuje na jednotlivé detaily tak, aby se vaše tělo dávalo po porodu postupně do správné kondice, získávalo na síle a pružnosti a abyste byly schopné zvládnout ve svém životě vše, co chcete a potřebujete, rodinu, domácnost, svou profesi a své osobní koníčky. A to vše bez potíží a bez bolesti.

Budou se vám věnovat lektorky, které mají vzdělání v oboru fitness a také své osobní zkušenosti se cvičením s ženami po porodu. Samy si prožily těhotenství se všemi peripetiemi, které se mohou objevit. Dobře ví, že cesta k fungujícimu tělu existuje, chce to jen trpělivost, vytrvalost, optimismus a správné vedení. 

Pojďte se postavit na start své nové životní vlny s IQ pohybem!

MDŽ v IQ pohybu

Byly doby, kdy 8.března muži předali svým ženám svazek karafiátů a pak šli jejich svátek oslavit doušky piva. V zaměstnáních se mnohdy ženám dávaly sady ručníků nebo utěrek, aby ženy nezapomněly, co se od nich především očekává...

Pokud nahlédneme do historie tohoto svátku, dozvíme se, že tento den vznikl na popud získání volebního práva pro ženy a zároveň získání větší ekonomické i sociální nezávislosti a svobody. 

Teď si určitě položíte otázku, jak se pojí historie Mezinárodního dne žen s centrem IQ pohyb... Souvislost je prostá. IQ pohyb má pro ženy dárek, který je nasměruje k volbě a zároveň k nezávislosti a svobodě. Každá volba je ve větší části na každém z nás, často se sami rozhodujeme, zda něco uděláme či neuděláme. Nezávislost a svoboda může být pak důsledkem onoho rozhodnutí. I vy se můžete svobodně rozhodnout, zda se zapojíte do projektu připraveného právě ženám, do projektu "Ženy na startu".

Cílem tohoto projektu je umožnit ženám lépe se cítit a lépe fungovat ve vlastním těle. Být spokojená sama se sebou - mít funkční a hezké tělo pro ženu znamená větší sebevědomí. Správné a zdravé sebevědomí je pak hnacím motorem pro úspěšnost nejen v osobním, ale i profesním životě snad každé ženy.

Pojďte si rozbalit dárek od IQ pohybu:
Začínáme 8.3.2019 otevřením registrace pro účast v projektu Ženy na startu.