Kreslicí plátno 16ženy na startu finál

Říká se, že mateřství patří mezi nejkrásnější období ženy. Může tomu tak být a je to určitě ideální stav. Pokud se budeme ale ptát samotných žen, které se nachází právě v tomto období, jednotlivé názory se od sebe mohou lišit. Řada žen se totiž nejen v období těhotenství, ale i dlouhou dobu po jeho skončení potýká s úskalími, o kterých se buď nemluví nebo nejsou ostatními příliš vnímány.

Sociální sítě jsou plné příběhů o modelkách, herečkách nebo jinak známých ženách, které několik dní či týdnů po porodu vycházejí na přehlídková mola nebo se mohou okamžitě s úsměvy ve tváři nechat fotografovat, jak jsou krásné, štíhlé a beze stop po proběhlém těhotenství. Nepatříte do této množiny šťastných žen? Řešíte důsledky svých těhotenství a porodů na svém těle a chcete na sobě pracovat správně? Pak je tento projekt určen právě vám.

Je pro vás připraven systematický koncept, který se zaměřuje na jednotlivé detaily tak, aby se vaše tělo dávalo po porodu postupně do správné kondice, získávalo na síle a pružnosti a abyste byly schopné zvládnout ve svém životě vše, co chcete a potřebujete, rodinu, domácnost, svou profesi a své osobní koníčky. A to vše bez potíží a bez bolesti.

Budou se vám věnovat lektorky, které mají vzdělání v oboru fitness a také své osobní zkušenosti se cvičením s ženami po porodu. Samy si prožily těhotenství se všemi peripetiemi, které se mohou objevit. Dobře ví, že cesta k fungujícimu tělu existuje, chce to jen trpělivost, vytrvalost, optimismus a správné vedení. 

Pojďte se postavit na start své nové životní vlny s IQ pohybem!

MDŽ v IQ pohybu

Byly doby, kdy 8.března muži předali svým ženám svazek karafiátů a pak šli jejich svátek oslavit doušky piva. V zaměstnáních se mnohdy ženám dávaly sady ručníků nebo utěrek, aby ženy nezapomněly, co se od nich především očekává...

Pokud nahlédneme do historie tohoto svátku, dozvíme se, že tento den vznikl na popud získání volebního práva pro ženy a zároveň získání větší ekonomické i sociální nezávislosti a svobody. 

Teď si určitě položíte otázku, jak se pojí historie Mezinárodního dne žen s centrem IQ pohyb... Souvislost je prostá. IQ pohyb má pro ženy dárek, který je nasměruje k volbě a zároveň k nezávislosti a svobodě. Každá volba je ve větší části na každém z nás, často se sami rozhodujeme, zda něco uděláme či neuděláme. Nezávislost a svoboda může být pak důsledkem onoho rozhodnutí. I vy se můžete svobodně rozhodnout, zda se zapojíte do projektu připraveného právě ženám, do projektu "Ženy na startu".

Cílem tohoto projektu je umožnit ženám lépe se cítit a lépe fungovat ve vlastním těle. Být spokojená sama se sebou - mít funkční a hezké tělo pro ženu znamená větší sebevědomí. Správné a zdravé sebevědomí je pak hnacím motorem pro úspěšnost nejen v osobním, ale i profesním životě snad každé ženy.

Pojďte si rozbalit dárek od IQ pohybu:

Začínáme 8.3.2019 otevřením registrace pro účast v projektu Ženy na startu.