Ženy na reStartu 2020

V březnu odstartuje nová vlna našeho programu Ženy na reStartu. Projekt věnovaný ženám po porodu úspěšně běží již druhým rokem pod vedením trenérky Aleny Špalkové. Termíny, přihlášení a více informací naleznete zde.


Přidejte se k programu Ženy na reStartu

Kreslicí plátno 16ženy na startu finál

Říká se, že mateřství patří mezi nejkrásnější období ženy. Může tomu tak být a je to určitě ideální stav. Pokud se budeme ale ptát samotných žen, které se nachází právě v tomto období, jednotlivé názory se od sebe mohou lišit. Řada žen se totiž nejen v období těhotenství, ale i dlouhou dobu po jeho skončení potýká s úskalími, o kterých se buď nemluví nebo nejsou ostatními příliš vnímány.

Sociální sítě jsou plné příběhů o modelkách, herečkách nebo jinak známých ženách, které několik dní či týdnů po porodu vycházejí na přehlídková mola nebo se mohou okamžitě s úsměvy ve tváři nechat fotografovat, jak jsou krásné, štíhlé a beze stop po proběhlém těhotenství. Nepatříte do této množiny šťastných žen? Řešíte důsledky svých těhotenství a porodů na svém těle a chcete na sobě pracovat správně? Pak je tento projekt určen právě vám.

Je pro vás připraven systematický koncept, který se zaměřuje na jednotlivé detaily tak, aby se vaše tělo dávalo po porodu postupně do správné kondice, získávalo na síle a pružnosti a abyste byly schopné zvládnout ve svém životě vše, co chcete a potřebujete, rodinu, domácnost, svou profesi a své osobní koníčky. A to vše bez potíží a bez bolesti.

Budou se vám věnovat lektorky, které mají vzdělání v oboru fitness a také své osobní zkušenosti se cvičením s ženami po porodu. Samy si prožily těhotenství se všemi peripetiemi, které se mohou objevit. Dobře ví, že cesta k fungujícimu tělu existuje, chce to jen trpělivost, vytrvalost, optimismus a správné vedení. 

Pojďte se postavit na start své nové životní vlny s IQ pohybem!